ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.07.2017 | 16:44

На Кiровоградщинi троє випускників склали ЗНО на 200 балів

На Кiровоградщинi троє випускників склали ЗНО на 200 балів

У Кiровоградськiй областi три випускника склали ЗНО на 200 балiв. Про це iдеться на сайтi управлiння освiти, науки, молодi та спорту Кiровоградської ОДА.

Зокрема, на найвищий бал склали зовнiшнє незалежне оцiнювання:

Андрiй Рябошапка, випускник Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання лiцей-школа-дошкiльний навчальний заклад «Вiкторiя-П» Кiровоградської мiської ради Кiровоградської областi», який отримав 200 балiв з iсторiї України. Його вчитель iсторiї: Свiтлана Коляда.

Богдан Ковердiй, випускник 11-А класу Кiровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гiмназiя-iнтернат – школа мистецтв) - 200 балiв з географiї. Вчитель: Павло Шеремет, заступник директора з навчальної роботи, вчитель географiї Кiровоградського обласного навчально-виховного комплексу  (гiмназiя-iнтернат – школа мистецтв).

Антон Осетров, випускник 11-А класу НВК «Лiцей iнформацiйних технологiй спецiалiзована школа II ступеня» - 200 балiв з математики. Вчитель: Лариса Халiзова, вiдмiнник освiти України, вчитель математики, спецiалiст вищої категорiї, вчитель-методист.

1399 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.