ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.07.2017 | 14:37

На Кіровоградщині спалили приміщення сільради, яка підтримала створення ОТГ. ФОТО, ВІДЕО

На Кіровоградщині спалили приміщення сільради, яка підтримала створення ОТГ. ФОТО, ВІДЕО

Вночi, 22 липня, невiдомi спалили примiщення Войнiвської сiльської ради Олександрiйського району. Повнiстю знищено кабiнет сiльського голови, в якому зловмисники намагались вiдкрити сейф, проте цього їм не вдалось зробити, - повiдомляють «Олександрiйськi новини».   

Подiю мiсцевi полiцейськi квалiфiкували за частиною другою статтi 194 Кримiнального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна», а саме шляхом пiдпалу. Про це виданню повiдомив начальник Олександрiйського вiддiлення полiцiї Олександр Кодак. Злочин карається позбавленням волi на строк вiд трьох до десяти рокiв. 

Рятувальники отримали повiдомлення про надзвичайну подiю о 2.01 год. ночi. Вже о 2 годинi 12 хвилинi пiдроздiли були на мiсцi пригоди. Всього до гасiння було залучено 10 чоловiк особового складу та двi одиницi технiки. О 5 ранку пожежу вдалось повнiстю лiквiдувати. Пiдпал стався зсередини.

Войнiвський сiльський голова Михайло Ручйов зазначив, що про подiю дiзнався з телефонного дзвiнка. Вiн одразу прибув до сiльради, але врятувати документи у кабiнетi не вдалось через сильне полум’я.

«Намагались дiстати печатку iз сейфу, але їм цього не вдалось зробити», - говорить Ручйов.


Напередоднi пiдпалу депутати Войнiвської сiльської ради отримували погрози, повiдомив виданню голова сiльради. 

«До депутатiв наших, тi що приймали рiшення по об’єднанню з Приютiвською селищною радою надходили погрози, якi зафiксованi у правоохоронних органах».


Нагадаємо, ранiше у Войнiвцi вiдбулась сесiя сiльської ради, яка ухвалила рiшення про об’єднання iз Приютiвською об’єднаною територiальною громадою. Вiдповiдне рiшення було ухвалено депутатами, копiї документiв були сформованi i переданi iнiцiаторам об’єднання - Приютiвськiй селищнiй радi.

На зборах громади, якi обговорювали питання об’єднання, сталася сутичка, пiд час якої активiста, що пiдтримував об’єднання та мав альтернативну точку зору щодо представникiв мiської влади мiста Олександрiї, невiдомi побили, а депутат районної ради Андрiй Турський, як це зафiксували вiдеокамери, штовхав чоловiка. Порушено кримiнальне провадження щодо нанесення легких тiлесних ушкоджень. 

2298 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.