ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.04.2018 | 11:00

На Кіровоградщині шахраї під виглядом податківців вимагали кошти від підприємців

На Кіровоградщині шахраї під виглядом податківців вимагали кошти від підприємців

Нещодавно великi олександрiйськi пiдприємства почали масово отримувати дзвiнки нiбито з податкової. Їм пропонували заплатити грошi, щоб уникнути перевiрок. Про це йдеться на сайті "Олександрійські новини".

Невiдомi телефонували до керiвникiв бюджетоформуючих пiдприємств i органiзацiй, якi перебувають на облiку в Олександрiї та  Олександрiйському районi, пiд виглядом працiвникiв Олександрiйського управлiння Головного управлiння ДФС в областi та Олександрiйської ОДПI Головного управлiння ДФС в областi.

Пiдприємцi одразу запiдозрили аферу i повiдомили керiвництво податкової. Загальна кiлькiсть платникiв податкiв, якi потрапили в поле зору зловмисникiв, не вiдома.

В установi спростували причетнiсть до дзвiнкiв начальника Олександрiйського управлiння Альони Тiтекiної, в.о. начальника Олександрiйської ОДПI Сергiя Пашка,  а також iнших працiвникiв.

У разi надходження дзвiнкiв вiд iменi керiвництва та працiвникiв Олександрiйського управлiння та Олександрiйської ОДПI з метою отримання коштiв чи висування iнших незаконних вимог пропонують одразу повiдомляти про це за телефоном (0522) 36-69-43.

144 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.