ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.09.2015 | 09:49

На Кіровоградщині сформували ще один батальйон тероборони. ФОТО

На Кіровоградщині сформували ще один батальйон тероборони. ФОТО

Учора, 10 вересня, у Кіровограді завершилися військові збори, на яких створили новий бойовий підрозділ - 9-й окремий стрілецький батальйон територіальної оборони, - повідомляє видання «Моя Александрия».

Військовозобов'язаних набрали через місцеві військкомати з приписного складу в кількості 496 чоловік. Публіка зібралася різношерста. Одні служили в армії, інші - ні; також були залучені активісти з місцевої самооборони.

Людей запрошували "пройти вчення, бо неспокійний час". Про створення бойової одиниці більшість дізналося на місці. У батальйон увійшли чоловіки віком 27-58 років з кожного району Кіровоградщини.

Батальйон щодня проходив навчання на полігоні зі зброєю.

Близько ста осіб склало присягу на вірність українському народові та Україні.

Протягом десяти днів, з 1 по 10 вересня, бійці жили у Кіровограді на базі колишнього 50-го навчального центру з виїздом на полігони в Канатове Кіровоградського району та Сасівку -Компаніївського.

Проводилися стрільби, практичні заняття з ведення бою, спорудження оборонних укриттів, блокпостів, бліндажів, рукопашного бою. Відбулось ознайомлення з видами зброї і засобами зв'язку, політзаняття. Працювали тренери з медицини та психології. Багато інструкторів пройшли АТО.

За словами військових, батальйон сформували на випадок введення воєнного стану. У цій ситуації особовий склад терміново зберуть, озброять, проведуть злагодження і поставлять завдання.

Щодо відправлення у зону АТО під час мобілізації, то чіткої відповіді немає. Такі плани офіцери не беруться ні підтвердити, ні спростувати.

Нагадаємо, раніше на Кіровоградщині було сформовано три батальйони тероборони, які згодом були переформовані у мотопіхотні батальйони. Пізніше три батальйони з’єднали у бригаду.  


657 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.