ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2017 | 16:32

На Кiровоградщинi розслiдують загибель полiцейського на полюваннi

На Кiровоградщинi розслiдують загибель полiцейського на полюваннi

За попереднiми даними, потерпiлий, перебуваючи поза службою без форменого одягу, вирушив на полювання разом зi своїми знайомими у компанiї iз 5 осiб. Про це повiдомили у секторi комунiкацiї полiцiї в областi.

Троє з п’яти громадян є працiвниками одного з пiдроздiлiв полiцiї Кiровоградської областi. Пiд час руху один iз легкових автомобiлiв, за кермом якого перебувала цивiльна особа, потрапив у ДТП. Внаслiдок чого отримав тiлеснi ушкодження та загинув на мiсцi 25-рiчний пасажир. У подальшому громадяни, розумiючи тяжкiсть наслiдкiв пригоди, спробували приховати її факт.

Вiдреагувавши на повiдомлення про зникнення колеги, працiвники полiцiї провели необхiднi оперативно-розшуковi заходи. Полiцейськi встановили мiсцезнаходження тiла потерпiлого, з’ясували обставини подiї, встановили та опитали всiх її учасникiв.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримiнальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримiнального кодексу України. Так само внесено iнформацiю до Єдиного реєстру досудових розслiдувань за ч. 1 ст. 396 «Приховування злочину» Кримiнального кодексу України. Тривають слiдчi дiї.

Видання «Олександрiйськi новини» повiдомило, що подiя сталася в Благовiщенському районi. Помiтивши косулю, мисливцi почали переслiдувати її на автомобiлi загиблого. Загиблий висунувся з вiкна i спробував поцiлити тварину з рушницi. В цей час водiй не впорався з керуванням, i машина перекинулася. Вiд отриманих травм голови полiцейський одного з райвiддiлiв полiцiї областi загинув на мiсцi.

Учасники подiї вирiшили приховати загибель свого товариша. Iз цiєю метою вони вивезли його тiло та скинули його в один з колодязiв, що знаходився поруч. "ВАЗ-2102" загиблого, в якому вони були разом пiд час настання трагiчної ДТП, втопили у водоймi покинутого кар'єру. Пiд час розтину тiла отриманi докази того, що смерть чоловiка сталася не вiд потрапляння тiла до колодязя, а саме внаслiдок ДТП.

595 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.