ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.10.2018 | 16:27

На Кіровоградщині розпочнуть будівництво ще 11 полів для футболу

На Кіровоградщині розпочнуть будівництво ще 11 полів для футболу

Минулого тижня на Кiровоградщинi вiдкрили дванадцяте мiнi-футбольне поле зi штучним покриттям. Таким чином завершили перший етап будiвництва таких об’єктiв. Уряд видiлив для областi додатковi кошти на ще 11 мiнi-полiв, тому невдовзi розпочнеться другий етап будiвництва. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

"Наказ Мiнрегiону є, документи – оформили. Цього тижня розпочинаємо будiвництво", – зазначив перший заступник голови ОДА Сергiй Коваленко.

В Олександрiї i Новгородцi, а також у Компанiївськiй, Приютiвськiй i Новоукраїнськiй ОТГ проблем немає – уже передали вiдповiднi пакети документiв i провели спiвфiнансування.

"Є питання по шести iнших територiях. Прошу вiдповiдальних осiб у мiстах Кропивницький i Знам'янка, у Голованiвському, Петрiвському та Свiтловодському районах i в Маловискiвськiй ОТГ невiдкладно передати пакети документiв до облдержадмiнiстрацiї. Лише тодi можна буде розпочати будiвельнi роботи", – наголосив перший заступник голови ОДА.

Орiєнтовний термiн будiвництва одного поля – до 4 тижнiв. 

170 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.