ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.08.2018 | 09:57

На Кіровоградщині пройшла таборівка "Гайдамацька сiч-2018". ФОТО

На Кіровоградщині пройшла таборівка "Гайдамацька сiч-2018". ФОТО

11-16 серпня, у Цибулевому пройшла наметова таборiвка для хлопцiв i дiвчат 10-14 рокiв "Гайдамацька сiч-2018" на територiї однойменної зеленої садиби. Про це ідеться на сайті "KOMORA.INFO".

Учасники таборівки спали у наметах, готувати їжу на вогнищi та самi збирали дрова.

 "Вiдпочинково-навчальний формат таборiвки не передбачав потужного акценту на фiзичному розвитковi, вiйськовiй пiдготовцi, як у вишкiльних таборах, чи щоденних переходiв, як у похiдних таборах, зосередившись на отриманнi нових знань, як теоретичних, так i прикладних. Вчили iсторiю органiзацiї УДЮТ "Сiч" та пiсні. Тим бiльше, що останнє могло стати у пригодi тим, хто порушить таборовий правильник. Наприклад, якщо хтось забуває чи губить певну рiч, то щоб отримати її назад, учасник має заспiвати або вiдтиснутися на руках чи поприсiдати", – зазначив отамана таборiвки Владислав Онищенко.

Програма насичена й розписана. Одного дня приїздили патрульнi полiцейськi, котрi знайомили таборян із роботою нової полiцiї та навчали найбiльш елементарних прийомів самооборони. Іншого дня фахiвцi з ЦОП "Цитадель" розкрили "ази" вiйськової i тактичної пiдготовки. А господар садиби "Гайдамацька січ", яка приймала табiр, Володимир Вознюк виступив із розповiддю про iсторiю краю. 

175 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.