ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2018 | 11:55

На Кіровоградщині пройде чемпіонат зі спортивного туризму

На Кіровоградщині пройде чемпіонат зі спортивного туризму

З 18 по 22 червня на території комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської обласної ради» пройде ХХХ чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти. Про це йдеться на сайті Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Змагання проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку туризму як засобу виховання учнівської молоді, активізації спортивно-туристської роботи в навчальних закладах області, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань та безпеки проведення туристських подорожей, виявлення найкращих спортсменів та команд області зі спортивного туризму для участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного туризму.

У змаганнях беруть участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільної освіти, закладів професійно-технічної освіти, позашкільної освіти області, та комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Змагання проводяться у двох групах:

2001-2003 років народження – старша група;

2004-2006 років народження – молодша група.

Програмою змагань передбачені:

-  змагання на дистанції «Смуга перешкод» змагання зв’язок – клас дистанції ІІІ (старша група), ІІ клас (молодша група);

-  змагання на дистанції «Командна смуга перешкод» – ІІІ клас дистанції (старша група), ІІ клас (молодша група);

-  змагання на дистанції «Крос-похід» - ІІІ клас дистанції;


147 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.