ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.12.2018 | 09:00

На Кіровоградщині придбали понад чотириста комплектiв неправильних шкiльних парт на пiвмiльйона гривень

На Кіровоградщині придбали понад чотириста комплектiв неправильних шкiльних парт на  пiвмiльйона гривень

Ювенальний прокурор у судi довів, що закупiвлю шкiльних парт для учнiв Знам’янки провели iз порушеннями. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської областi.

Господарський суд областi позовнi вимоги прокурора до вiддiлу освiти виконавчого комiтету Знам’янської мiської ради та пiдприємства-переможця щодо визнання недiйсними результатiв публiчної закупiвлi та договору на постачання шкiльних парт задовольнив у повнiй мiрi.

Довідково: Знам’янська мiсцева прокуратура виявила порушення при проведеннi процедури закупiвлi шкiльних меблiв за бюджетнi кошти на майже пiвмiльйона гривень. З метою визнання недiйсними результатiв тендеру, прокуратура звернулася до суду.

Встановили, що за результатами проведеного аукцiону визначили пiдприємство-переможця торгiв та уклали із ним договiр на постачання 390 комплектiв шкiльних парт, вартiстю 484 тисяч гривень.

У прокуратурі виявили невiдповiднiсть вимогам тендерної документацiї. Зокрема, у парт вiдсутнi полички, пiдсклянники, пенали для ручок. Стiльниці не мають необхiдних поглиблень для глибшої посадки із правильною пiдтримкою лiктя при письмi, що допомагає зберiгати правильну осанку.

Переможець закупiвлi не надав документи, якi б свiдчили про вiдповiднiсть парт вимогам чинного державного стандарту якостi. 

З огляду на доведенiсть у судi, що поставленi парти не вiдповiдають заявленим тендерним вимогам та метi нової української школи, мiсцевий прокурор вирiшує питання щодо їх повернення.

218 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.