ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.09.2017 | 09:58

На Кіровоградщині працівники ДСНС проводять роботу з посилення безпеки громадян в осінній період. ФОТО

На Кіровоградщині працівники ДСНС проводять роботу з посилення безпеки громадян в осінній період. ФОТО

Учора та позавчора, 19-20 вересня, рятувальники ДСНС провели роз’яснювальну роботу у Бобринецькому та Новогородківському районах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС області. Роботу працівники ДСНС проводили у форматі бесід з місцевим населенням, також роздавали застережні листівки.

Інформаційно-роз'яснювальна робота охопила найголовніші питання безпеки в осінню пору:

-  після проведення польових робіт працівники ДСНС закликають не спалювати залишки культурних рослин та бур'яну, оскільки такий спосіб є пожежонебезпечним;

-   якщо працюючи на городі Ви знайшли застарілі вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни або інші небезпечні предмети  - позначте місце знахідки та негайно викликайте службу порятунку або поліцію;

-  перед початком опалювального сезону перевірте витяжні та опалювальні системи, димоходи (бажано - запросити спеціалістів), особливо ретельно перевірте печі на наявність тріщин.

Також рятувальники звертають увагу громадян на побутову безпеку.  Обовязково вимикайте  електроприлади перед виходом з дому, не користуйтесь саморобними приладами – це може спричинити їх самозаймання та пожежу у всьому помешканні.

 Ще одним ключовим питанням під час бесід з громадянами стало питання безпечної дитячої поведінки.  Працівники ДСНС рекомендують проводити з дітьми профілактичні бесіди та ховати якомога далі сірники та ін.

За інформацією ДСНС, у Бобринецькому районі бесіди було проведено з селянами Буховецької, Веселівської, Верхньоінгульської, Витязівської, Апрелівської, Миколо-Бабанської, Новомиколаїської, Новоградівської сільських рад, а в Новгородківському районі відпрацьовано Новгородку, Куцівку, Верблюжку, Новомиколаївку та Спільне.

204 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.