ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.09.2018 | 17:55

На Кіровоградщині посилять детiнiзацiю зайнятостi та доходiв населення

На Кіровоградщині посилять детiнiзацiю зайнятостi та доходiв населення

Начальник управлiння Держпрацi Сергiй Подорожний під час наради щодо детінізації зайнятостi та доходiв населення поiнформував про старт iнформацiйно-роз’яснювальної кампанiї в областi щодо недопущення неоформлених трудових вiдносин, а також зробив акцент на необхiдностi розробки спiльних заходiв контролю з боку відповідних служб.

Вiд начальника управлiння Пенсiйного фонду в областi Наталiї Сiмонян прозвучала iнформацiя щодо проблеми наповненостi бюджету України, у зв’язку з чим кiлька мiсяцiв тому виникла проблема з термiнами виплати пенсiй. На її думку, реальним джерелом збiльшення надходжень до бюджету є саме детiнiзацiя робочих мiсць, боротьба iз заробiтною платою в конвертi. 

Керiвник головного управлiння Нацiональної полiцiї Роман Козьяков доповiв про надання правоохоронними органами правової допомоги та забезпечення публiчного порядку у здiйсненнi повноважень органами ДФС i Держпрацi.

Пiдсумував результати наради виконуючий обов'язки начальника головного управлiння ДФС у Кiровоградськiй областi Сергiй Тертичний, запропонувавши створити робочi групи з метою проведення спiльних заходiв, спрямованих на детiнiзацiю зайнятостi та доходiв населення.

171 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.