ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.05.2016 | 16:38

На Кіровоградщині попрощалися з добровольцем батальйону «Київська Русь». ФОТО

На Кіровоградщині попрощалися з добровольцем батальйону «Київська Русь». ФОТО

Сьогодні, 10 травня, у селі Богданівка Знам’янського району попрощалися з учасником АТО Андрієм Литвином. Він помер від хвороби серця. Військовий проходив службу в 11-му окремому батальйоні «Київська Русь».

Сільський голова Богданівки Анатолій Івасюк у коментарі РК розповів, що хлопець народився у їхньому селі, але згодом переїхав з матір’ю до Черкас. «Він часто приїздив до дідуся та бабусі, які мешкають у нашому населеному пунктів. Був хорошим хлопцем, який допомагав людям. В один з найважчих періодів, у серпні 2014 року, Андрій пішов добровольцем у зону проведення АТО. Через певний час був направлений на лікування в Ірпінський госпіталь, де йому видалили грижу. Після виходу з госпіталю Литвин помер. У медичній довідці написали діагноз, пов'язаний із хворобою серця. У військового зупинилося серце», - зазначив сільський голова.

За словами Анатолія Івасюка, близько 200 селян прийшли провести військового в останню путь. Серед присутніх були рідні, друзі, очільники району, представники громадських організацій, учасники АТО. Поховали  загиблого з усіма військовими почестями.

Дідусь Андрія Литвина ветеран Другої Світової війни. У військового залишилася дружина, мати та старенькі бабуся з дідусем.

Сільський голова зазначив, що кошти на поховання у селі виділила сільська рада, а от за те, щоб доправили тіло з Ірпеня довелося заплатити близько 16 тисяч гривень. «Ось і виходить кому війна, а кому мати рідна. Люди збирали кошти, аби оплатити ці послуги, адже зрозуміло, що в родині таких грошей просто немає. І від цього так боляче. Люди гинуть захищаючи нас, а якийсь перевізник ставить ціну 12 гривень за кілометр, за те що повезе тіло героя намалу батьківщину», - підкреслив Анатолій Івасюк.

Довідка. Андрій Литвин народився 31 травня 1970 року в селі Богданівка Знам’янського району.

Фото з сайту Знам'янської районної ради

725 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.