ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
01.12.2017 | 15:25

На Кiровоградщинi попрощалися iз демобiлiзованим вiйськовим. ФОТО

На Кiровоградщинi попрощалися iз демобiлiзованим вiйськовим. ФОТО

Сьогоднi, 1 грудня, в Олександрiї провели в останню путь учасника АТО Вiктора Маринича, який помер вчора вiд онкозахворювання у вiцi 56 рокiв. Про це повiдомляє сайт «Моя Олександрiя».

Похорон вiдбувся вiд будинку покiйного на вулицi Ярмарковiй, 46. Провести війського прийшли родичi та знайомi, прийшли учасники АТО. Стояла почесна варта з вiйськової частини.

За словами військових побратимів, Маринич був доброю i чуйною людиною.

"Шанували, шана у нього був, молодi бiйцi бiля нього постiйно крутилися", - розповiв бойовий побратим В'ячеслав Бородай.

Демобiлiзованого iйськового поховали на Верболозовском кладовищi, у нього залишилися дружина i двоє дорослих дiтей - син i дочка.

Довiдка: Вiктор Маринич народився 17 вересня 1961 року. Пiд час строкової служби (1979-1981) брав участь у вiйнi в Афганiстанi. У мирному життi обрав професiю шофера. Працював водiєм на автобазi №23, заводi пiдйомно-транспортного обладнання, в мiськiй лiкарнi №1, в останнi роки - диспетчером автотранспорту в мiськiй лiкарнi №1.

У АТО був командиром взводу охорони в 46-му окремому батальйонi спецiального призначення "Донбас-Україна" з 18 березня 2015 року по 18 квiтня 2016 роки.


291 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.