ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
06.01.2018 | 13:20

На Кiровоградщинi понад 400 полiцейських забезпечуватимуть порядок на Рiздвяні свята

На Кiровоградщинi понад 400 полiцейських забезпечуватимуть порядок на Рiздвяні свята

Цими вихідними, 6 та 7 сiчня, на територiї областi у 186 церквах вiдбуватиметься святкове Богослужiння. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

За попереднiми даними, участь у ньому вiзьмуть бiльше 40 тисяч громадян. Правопорядок безпосередньо на прилеглих до релiгiйних споруд територiях забезпечуватимуть понад 400 працiвникiв полiцiї. В обласному центрi вiдповiднi заходи пройдуть у 17 церквах за участi близько 8 тисяч громадян. За дотриманням правопорядку слiдкуватимуть бiльше 70 полiцейських.

Крiм того, у святковi днi населенi пункти Кiровоградщини патрулюватимуть посиленi наряди полiцiї. Полiцейськi звертаються до громадян iз проханням ставитися один до одного з повагою i розумiнням, не допускати порушень порядку, дотримуватися заходiв безпеки та виявляти пильнiсть.

Якщо ви помiтили залишенi без нагляду речi, пiдозрiлi предмети чи осiб, поведiнка яких викликає пiдозру щодо можливого вчинення ними протиправних дiй, негайно iнформуйте про це органи полiцiї за номером «102».


158 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.