ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2018 | 10:00

На Кіровоградщині помер 46-річний кандидат у депутати

На Кіровоградщині помер 46-річний кандидат у депутати

Помер 46-річний кандидат у депутати від Аграрної партії України Сергій Шовенко, який балотувався на перших виборах у Піщанобрідській ОТГ Добровеличківського району Кіровоградської області. Про це Громадській мережі ОПОРА повідомила секретар Піщанобрідської ТВК Надія Ставертій.

«Ми його зареєстрували як кандидата у депутати Піщанобрідської ОТГ. Він помер у суботу, 1 грудня, через проблеми із серцем. Проведемо засідання і виведемо з Реєстру виборців», – зазначила Надія Ставертій.

На посаду сільського голови Піщанобрідської ОТГ зареєстрували 3 кандидатів. Із них 2 – самовисуванці, один – від політичної партії «БПП «Солідарність».

На манданти депутатів тут тепер претендують 67 депутатів.

Довідково: Громадянська мережа ОПОРА не проводить класичне довготермінове та короткотермінове спостереження за призначеними на 23 грудня першими місцевими та додатковими виборами в об’єднаних територіальних громадах на місцях. Втім місцеві вибори є важливими та оціночними в частині належної діяльності вищого органу адміністрування виборчого процесу.

152 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.