ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2018 | 17:45

У Кропивницькому полiцейськi затримали пiдозрюваного у вбивстві, який намагався втекти за межi областi

У Кропивницькому полiцейськi затримали пiдозрюваного у вбивстві, який намагався втекти за межi областi

До Знам’янського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення про смерть 60-рiчного мiсцевого жителя в одному із сiл району. Про це йдеться на сайті нацполіції Кіровоградської області.

Прибувши на мiсце подiї, полiцейськi виявили тiло потерпiлого із тiлесними ушкодженнями. У результатi вжитих заходiв правоохоронцi встановили особу чоловiка, причетного до скоєння злочину. Ним виявився 40-рiчний мiсцевий мешканець.

«З᾿ясуваши, що за мiсцем проживання чоловiк вiдсутнiй, полiцейськi встановили можливий напрямок руху особи та надали орiєнтування працiвникам залiзницi. Отримавши iнформацiю про перебування громадянина в одному із вагонiв потягу, правоохоронцi орiєнтували на його затримання патрульних. Невдовзi працiвники управлiння патрульної полiцiї областi уже у Кропивницькому затримали громадянина, який намагався втекти, аби уникнути вiдповiдальностi за вчинене», – розповiв начальник Знам’янського вiддiлу полiцiї Iгор Прохнiцький.

Громадянин мав намiр виїхати електропотягом до Одеси, залишивши своє мiсце проживання. 

Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тiлесне ушкодження) Кримiнального кодексу України, триває. Особу затримали у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України, повiдомили пiдозру у вчиненнi злочину та обрали мiру запобiжного заходу.

За скоєне чоловiковi загрожує позбавлення волi на строк вiд 7 до 10 рокiв.

103 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.