ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2017 | 14:00

На Кiровоградщинi полiцейськi повiдомили про пiдозру псевдомiнеру

На Кiровоградщинi полiцейськi повiдомили про пiдозру псевдомiнеру

У суботу, 18 листопада, чоловiк телефоном сповiстив рятувальникiв про те, що в одному з магазинiв мiста Олександрiї знаходиться мiна, яка вибухне через 5 хвилин. Працiвники полiцiї встановили особу «жартiвника», за вчинене йому загрожує до 6 рокiв позбавлення волi. Про це повідомили сектор комунікації поліції в Кіровоградській області.

Пiсля отримання повiдомлення про замiнування торговельного закладу правоохоронцi негайно виїхали на мiсце для забезпечення безпеки громадян та встановлення обставин подiї. Пiсля того, як було евакуйовано працiвникiв та вiдвiдувачiв магазину, фахiвцi вибухотехнiчного та кiнологiчного вiддiлiв полiцiї перевiрили примiщення, у результатi будь-яких вибухових або стороннiх предметiв у магазинi не виявили.

«У ходi проведення слiдчо-розшукових заходiв полiцейськi встановили особу псевдомiнера. Ним виявився 40-рiчний мешканець мiста. Зловмиснику повiдомлено про пiдозру», - розповiв начальник Олександрiйського вiддiлу полiцiї Сергiй Котига.

Як було встановлено, у вищевказаному магазинi мiж працiвником та вiдвiдувачем стався конфлiкт, пiсля якого останнiй вийшов на вулицю та здiйснив дзвiнок про замiнування. Розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч.1 ст.259 (завiдомо неправдиве повiдомлення про загрозу безпецi громадян, знищення чи пошкодження об`єктiв власностi) Кримiнального кодексу України, триває. Особi загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд двох до шести рокiв.

201 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.