ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.04.2018 | 13:10

На Кiровоградщинi почали ліквідувати ямковість гарячим асфальтобетоном

На Кiровоградщинi почали ліквідувати ямковість гарячим асфальтобетоном

З початку квiтня фiлiї ДП «Кiровоградський облавтодор» працюють на лiквiдацiї деформацiй покриття гарячим асфальтобетоном. До настання сприятливих погодних умов ремонтували найбiльш аварiйнi дiлянки холодною асфальтобетонною сумiшшю. Про це повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області.

"Так званий ямковий ремонт ми проводимо для того, аби забезпечити безаварiйний проїзд транспорту. На жаль, це вимушений захiд, яким ми багато рокiв поспiль намагаємося врятувати мережу дорiг, за що постiйно чуємо нарiкання водiїв. Втiм, в умовах недостатнього та нестабiльного фiнансування тiльки таким чином ми пiдтримуємо iснуючу мережу в нормальному проїзному станi. Зараз у нас проходить весняне комiсiйне обстеження, ми бачимо де найскладнiша ситуацiя i зараз вишукуємо шляхи вирiшення найпроблемнiших питань, щоб зробити максимум роботи на тi кошти, якi передбаченi для цього виду робiт", - пояснює начальник вiддiлу експлуатацiї САД Олексiй Донченко.

За iнформацiєю фiлiй Облавтодору, з початку року вже полагодили 19660 квадратних метрiв дорожнього покриття, з яких 17016 на дорогах з iндексами М, Н та Р. Холодним асфальтобетоном вiдремонтували 2782 м² вибоїн, гарячим – 11871 м², методом просочення – 1417 та iншими сумiшами полагодили 3590 квадратних метрiв дорожнього покриття.

Протягом звiтного робочого тижня, з 6 по 12 квiтня включно, ямковiсть на дорогах Кiровоградської областi скоротилася на 8506 м², якi залагоджували гарячою асфальтобетонною сумiшшю власного виробництва заводiв Облавтодору.

Бригади iнтенсивно працювали на чотирьох державних дорогах – М12 Стрий-Тернопiль-Кропивницький-Знам’янка (3 900 м²), М-13 Кропивницький-Платонове (325 м²), М-22 Полтава-Олександрiя (1 854 м²) та Н-14 Олександрiвка-Кропивницький-Миколаїв (1 894 м²).

Нагадаємо, аварiйна лiквiдацiї вибоїн та iнших деформацiй покриття виконується за рахунок коштiв державного бюджету на замовлення Служби автомобiльних дорiг у Кiровоградськiй областi.

315 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.