ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.12.2018 | 13:43

На Кіровоградщині планують збудувати три сонячнi електростанцiї протягом найближчих трьох років

На Кіровоградщині планують збудувати три сонячнi електростанцiї протягом найближчих трьох років

За словами голови райдержадмiнiстрацiї Благовіщенського району Вячеслава Зосима нинiшнього року на соцiально-економiчний розвиток району спрямували майже 71 мільйон гривень – 5,8 мільйона виділили із державного бюджету, 2,7 мільйона – із районного, із мiсцевих бюджетiв – 16,5 мільйона, за рахунок iнших коштiв – 45,7 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Прiоритетними галузями розвитку у 2018 роцi районна влада визначила галузь охорони здоров'я, освіту, сільське господарство.

Голова райдержадмiнiстрацiї розповiв i про перспективи територiї. У галузi сiльського господарства до кiнця 2021 року запланували реалiзувати 13 iнвестицiйних проектів на 109,3 мільйона гривень. Серед них – будiвництво комплексiв з очистки та зберiгання зерна, будiвництво сiносховищ та споруд для зберiгання силосу, капiтальний ремонт тваринницьких комплексiв та примiщень для зберiгання зерна, реконструкцiя примiщення для вирощування риби, тощо.

5 iнвестицiйних проектiв на 36 мільйонів гривень запланували реалiзувати до 2021 року у галузi промисловостi, а саме – реконструкцiя iснуючого примiщення ТОВ "Молочна майстерня", будiвництво трьох сонячних фiтоелектричних та фотогальванiчних станцiй у Благовiщенському та селі Великi Трояни, проведення ремонтних робiт із встановлення ГЕС у селі Сабатинiвка.

155 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.