ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2018 | 09:00

На Кiровоградщинi пiймали злодiїв, які приїхали красти труби на екскаваторі

На Кiровоградщинi пiймали злодiїв, які приїхали красти труби на екскаваторі

У Свiтловодську громадяни звернули увагу на невiдомих осiб, які прибули на територiю пiдприємства на екскаваторі. Злодiї намагалися вкрасти металеву поливну трубу. Про це йдеться на сайті "Олександрійські новини".

Пiд час огляду мiсця подiї, полiцейські задокументували факт пошкодження металевої труби. Дозвiльнi документи на проведення будь-яких робiт в осiб були вiдсутнi.

Двоє громадян виявилися мешканцями Полтавської областi, а iншi двоє – жителями сусiднього району. Їхні особи – встановили. За рiшенням суду технiку арештували.

"Нинi працiвники Свiтловодського вiддiлу полiцiї розслiдують кримiнальне провадження, розпочате за статтею 15 Кримiнального кодексу України "Замах на злочин" та частиною 3 статтi 185 Кримiнального кодексу України "Крадiжка". За цi дiї особам загрожує покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд 3 до 6 рокiв", – повiдомляє Свiтловодський вiддiл полiцiї Кiровоградської областi.
180 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.