ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2018 | 15:54

На Кіровоградщині оголосили підозру адвокату, який взяв хабар

На Кіровоградщині оголосили підозру адвокату, який взяв хабар

Прокурор Кiровоградської областi Анатолiй Коваленко повiдомив про пiдозру адвокату зi Знам’янського району у вчиненнi кримiнального корупцiйного правопорушення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кiровоградської областi.

Зокрема, адвокату повiдомил про те, що вiн пiдозрюється у вчиненнi злочинiв проти власностi та у сферi службової дiяльностi (ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 190 КК України), у закiнченому замаху на заволодiння чужим майном шляхом зловживання довiрою та у пiдбурювання до замаху на надання неправомiрної вигоди службовiй особi, яка займає вiдповiдальне становище (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України). 

Досудовим розслiдуванням встановили, що у листопадi минулого року затримали мiсцевого жителя за перевезення алкогольної продукцiї та складено адмiнiстративний протокол. При цьому, близько 150 лiтрiв алкогольної продукцiї вилучили, а складенi матерiали направили на розгляд суду. За наданням правової допомоги правопорушник звернувся до ранiше знайомого адвоката, який достовiрно знаючи, що чоловiка не буде притягнуто до адмiнвiдповiдальностi через закiнчення строкiв для накладення стягнення, вирiшив використати вказану ситуацiю для власного збагачення. За нiбито позитивне вирiшення в судi питання щодо непритягнення чоловiка до адмiнвiдповiдальностi та повернення йому вилученої продукцiї адвокат вимагав i отримав 10 тисяч гривень. 

Таким чином адвокат, зловживаючи довiрою чоловiка, отримав гроші та пiдбурив його на надання неправомiрної вигоди суддi.

Триває досудове розслiдування.  Процесуальним прокурором готується до суду клопотання про обрання адвокату запобiжного заходу.


394 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.