ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.12.2017 | 16:40

На Кіровоградщині очікується погана видимість на дорогах

На Кіровоградщині очікується погана видимість на дорогах

На дорогах очiкується погана видимiсть. За повiдомленням синоптикiв сьогоднi вночi та завтра вранцi на Кiровоградщинi очiкується густий туман. Видимiсть на дорогах 200-500 метрiв. Про це повідомили у прес-службі  Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Пам’ятайте:
• «Золоте» правило їзди в туманi: швидкiсть руху не повинна перевищувати половини вiдстанi видимостi (при видимостi 10 метрiв – швидкiсть не бiльше 5 км/год).
• Коли потрапили в туман, слiд забути про маневрування, обгони, випередження. Якщо ж є гостра необхiднiсть такого маневру, то будь-яким способом попередьте навколишнiх про свої намiри: свiтлом фар, сигналом, поворотником. Також варто вiдмовитися вiд раптового та рiзкого гальмування. Якщо ж ви змушенi зупинитися в силу певних обставин, тодi починайте повiльно зменшувати швидкiсть, а пiсля зупинки вмикайте аварiйну сигналiзацiю.
• Позначте себе. Iдеальним буде наявнiсть протитуманок. Але за умови, що вони правильно установленi та оптимально вiдрегульованi (тут варто довiритися фахiвцям).
• Тримайте дистанцiю. Їдьте на безпечнiй вiдстанi вiд автомобiля, що рухається попереду. Заднi лiхтарi такого пiд час туману можуть створити оманливе вiдчуття безпеки. Тому що далi, то краще.
• Режим тишi. Бажано, щоб пiд час руху в салонi не було гучної музики – так краще чути звуки iншого авто.
• Емоцiйна напруга. Водiння в туманi сильно виснажує. Тому стомлюєтеся ви значно швидше. У такому випадку краще зупинитись i вiдпочити.

287 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.