ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 17:25

На Кіровоградщині обстежили понад сотню свинарських господарств

На Кіровоградщині обстежили понад сотню свинарських господарств

У зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією у сусідніх регіонах через реєстрацію випадків африканської чуми свиней (АЧС) в головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вживають заходів щодо недопущення занесення і поширення цього захворювання. Про це йдеться на сайті установи.

В області провели комісійні обстеження 133 свинарських господарств на предмет дотримання вимог чинного законодавства. Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили порушення роботи господарств у закритому режимі, основні з яких – відсутність належної роботи санітарно-пропускного режиму при вході-в’їзді до господарств, доступ сторонніх осіб; відсутність або незабезпечення функціонування дезбар’єрів, дезкилимків; порушення у сфері утилізації відходів тваринного походження; відсутність обліку надходження, застосування та списання лікарських препаратів, у тому числі біопрепаратів, відсутність обладнання для їх зберігання.

Керівники свиногосподарств отримали рекомендації щодо усунення порушень та забезпечення належного рівня біобезпеки, а потім відзвітували про їх усунення на засіданнях державних надзвичайних протиепізоотичних комісій (ДНПК), що відбулися в районах.

98 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.