ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.11.2017 | 11:10

На Кiровоградщинi обрали запобіжний захід голові сільської ради, якого підозрюють у вимаганні хабара

На Кiровоградщинi обрали запобіжний захід голові сільської ради, якого підозрюють у вимаганні хабара

Прокуратура Кiровоградської областi пiдозрює одного з голiв сiльської ради Кiровоградського району у вимаганнi та отриманнi 5 тисяч грн неправомiрної вигоди, а також у пiдробленнi офiцiйних документiв. Про це повідомила прес-служба прокуратури.

Зокрема, чиновнику повiдомлено про те, що вiн пiдозрюється у вчиненнi злочинiв, передбачених ч. 1 ст. 366 ( видача службовою особою завiдомо неправдивих офiцiйних документiв) та ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає вiдповiдальне становище, неправомiрної вигоди) Кримiнального кодексу України.  Досудовим розслiдуванням встановлено, що пiдозрюваний вимагав та отримав зазначену суму неправомiрної вигоди вiд представника двох учасникiв АТО за видiлення земельних дiлянок. Крiм того, посадовець внiс в рiшення сесiї завiдомо неправдивi вiдомостi. Злочиннi дiї сiльського голови викрито 27 липня 2017 року прокуратурою областi спiльно з Головним управлiнням Нацiональної полiцiї в областi та за оперативного супроводу управлiння захисту економiки в областi Департаменту захисту економiки Нацiональної полiцiї України. 

На час досудового розслiдування пiдозрюваному обрано запобiжний захiд у видi домашнього арешту. Слiдство триває. 

464 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.