ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.05.2018 | 09:00

На Кіровоградщині незабаром почне працювати асфальтний завод

На Кіровоградщині незабаром почне працювати асфальтний завод

На Кіровоградщині незабаром почне працювати асфальтний завод, який будує дорожнє пiдприємство з Чорноморська ТОВ «Автодор». Воно є одним з пiдрядникiв Служби автомобiльних дорiг, тож виготовлений на цьому заводi асфальт, ляже на кiровоградськi дороги. Про це йдеться на сайті служби автомобільних доріг в області.

"Комплектуючi вiтчизняного виробництва – з Кременчуцького заводу. По якостi вони не поступаються закордонним, але значно лояльнiшi в цiнi. Потужнiсть - до 1200 тонн асфальтобетону за свiтловий день, цього бiльш, нiж достатньо, аби працювати на об’єктах без збоїв. Свiй завод у пiдрядника дозволяє прискорити темпи та знизити витрати на ремонтi чи будiвництвi" пояснив начальник Служби автомобiльних дорiг у Кiровоградськiй областi Вадим Коюденко.

Нагадаємо, ТОВ «Автодор» минулого року вже працювало на об’єктах в Кiровоградськiй областi i цьогорiч теж виграло тендер  на поточний середнiй ремонт дiлянки дороги М-04, що свiдчить про намiри й надалi спiвпрацювати зi Службою автодорiг.

287 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.