ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2017 | 13:22

На Кiровоградщинi неповнолiтнi обікрали магазин технiки. ФОТО

На Кiровоградщинi неповнолiтнi обікрали магазин технiки. ФОТО

Повiдомлення про злочин надiйшло до Голованiвського вiддiлу полiцiї в нiч на 9 жовтня. Працiвник охорони одного з пiдприємств, здiйснюючи обхiд територiї, помiтив, що у магазинi пошкоджено ролет та вхiднi дверi. Про це повiдомили в секторi комунiкацiї полiцiї. 

«Прибувши за вказаною адресою, полiцейськi встановили, що з примiщення закладу було викрадено 9 мобiльних телефонiв та двi музичнi колонки на суму у понад 30 тисяч гривень.

У ходi проведення слiдчо-розшукових дiй працiвники полiцiї викрили у причетностi до кримiнального правопорушення неповнолiтнiх мiсцевих жителiв. Крадене майно правоохоронцi вилучили», - розповiв начальник Голованiвського вiддiлу полiцiї Олег Клименко.

За попереднiми даними, на мiсцi подiї перебували троє юнакiв, вiком 16 та 17 рокiв. Один iз них потрапив до примiщення i викрав мобiльнi телефони та музичнi колонки, двоє iнших хлопцiв чекали його ззовнi, пильнуючи появу стороннiх. Нинi полiцейськi з’ясовують усi обставини кримiнального правопорушення.За цим фактом триває досудове розслiдування у рамках кримiнального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 185 (крадiжка) Кримiнального кодексу України. Санкцiєю статтi передбачено покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд 3 до 6 рокiв.


360 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.