ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.11.2017 | 15:40

На Кіровоградщині на крадiжцi телефонного кабелю спіймали безхатченка

На Кіровоградщині на крадiжцi телефонного кабелю спіймали безхатченка

Близько третьої години наряд полiцiї охорони отримав повiдомлення про спрацювання сигналiзацiї цiлiсностi повiтряної лiнiї телефонного кабелю, розташованої на околицi селища Пiдгайцi. Негайно виїхавши за адресою, полiцейськi виявили пошкоджений кабель на одному з прольотiв мiж стовпами. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Здiйснивши вiдпрацювання територiї прилеглої до мiсця злочину, правоохоронцi побачили чоловiка, який намагався сховатися за парканом. Пояснити, чому вiн тут перебуває, громадянин не змiг. Полiцейськi провели поверховий огляд чоловiка, у якого виявили слюсарнi iнструменти та сокиру, а в мiшку – телефонний кабель довжиною близько 80 метрiв.

На мiсце подiї викликали слiдчо-оперативну групу Кiровоградського районного вiддiлу полiцiї та представника пiдприємства зв’язку. Особу порушника встановили, ним виявився 55-рiчний чоловiк без постiйного мiсця проживання. За цим фактом проводиться перевiрка щодо причетностi громадянина до аналогiчних злочинiв та встановлюється розмiр нанесених збиткiв. Попередньо особi iнкримiнують правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 185 (крадiжка) Кримiнального Кодексу України.

170 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.



Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.