ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2018 | 12:40

На Кіровоградщині масово захворіли корови

На Кіровоградщині масово захворіли корови

5 липня до управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло повідомлення про масову захворюваність корів (близько 30 голів) у селах Коритно-Забузьке, Чистопілля, Добрянка, Владиславка Вільшанського району з симптомами діареї.  Деякі тварини загинули. Про це йдеться на сайті управління.

Фахівці Держпродспоживслужби області провели аналіз даних. За повідомленням начальника Вільшанського районного відділу ГУ Держпродспоживслужби області, стало відомо, що в селі Владиславка 4 липня захворіло 5 голів, у селі Коритно-Забузьке 28 червня захворіло 6 голів. Ознаки захворювання – пронос. Температура тіла тварин знаходиться в межах фізіологічної норми. Фахівці місцевих установ ветеринарної медицини, що належать до сфери управління Держпродспоживслужби, надали необхідну лікувальну допомогу. На 9 липня стан тварин задовільний. Випадків захворювання та загибелі не зареєстрували. 

Іншої інформації стосовно захворювань великої рогатої худоби як з Вільшанського, так і з інших районів області не надходило.


163 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.