ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.08.2018 | 10:51

На Кiровоградщині юрист здолала шлях від безробiття до приватної адвокатської практики

На Кiровоградщині юрист здолала шлях від безробiття до приватної адвокатської практики

На Кiровоградщинi вчорашня безробітна розпочала приватну адвокатську практику і стала адвокатом. Про це ідеться на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Пані Алла має повну вищу юридичну освiту i значний досвiд роботи в органах суду та прокуратури. У 2017 роцi жiнка звернулася до центру зайнятостi за сприянням у працевлаштуваннi, але знайти роботу юриста з достойною заробiтною платою у Свiтловодську виявилось досить складно. 

Жінка розумiла, що їй варто спробувати свої сили у пiдприємництвi. У власному  професiйному рiвнi панi Алла була впевнена, тому й обрала для себе шлях до успiху через приватну дiяльнiсть.

Уже пiд час перебування на облiку  жiнка склала квалiфiкацiйний iспит та отримала свiдоцтво про право займатися  адвокатською дiяльнiстю. Свiтловодський мiськрайонний центр зайнятостi надав «новоспеченому» адвокату фiнансову допомогу для органiзацiї пiдприємницької дiяльностi.

Сьогоднi пані Алла робить свої першi кроки на нивi пiдприємництва.

333 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.