ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.02.2019 | 11:49

На Кіровоградщині є близько 40 вакантних мiсць для держслужбовцiв

На Кіровоградщині є близько 40 вакантних мiсць для держслужбовцiв

На Кіровоградщині є потреба у спецiалiстах державної служби. Роботодавцi областi потребують 39 спецiалiстiв державної служби рiзних рангiв та рiвнiв посад. Про це повідомили в обласному центрі зайнятостi.

Зокрема, їх готовi взяти на роботу Маловискiвська районна державна адмiнiстрацiя, Свiтловодська районна державна адмiнiстрацiя, управлiння регiонального розвитку, мiстобудування та архiтектури Кiровоградської ОДА, головне територiальне управлiння юстицiї у Кiровоградськiй областi, управлiння працi та соцiального захисту населення Олександрiйської мiської ради, управлiння соцiального захисту населення Кiровоградської районної державної адмiнiстрацiї, Олександрiйське управлiння державної казначейської служби, виконавчий комiтет мiської ради мiста Кропивницького та iнші.

Актуальними є вакансiї для держслужбовцiв у Олександрiвському, Новомиргородському, Маловискiвському, Олександрiйському, Кропивницькому, Благовiщенському, Добровеличкiвському районах областi.

111 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.