ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.10.2018 | 09:55

На Кіровоградщині домівка сповзає у катакомби. ВІДЕО

На Кіровоградщині домівка сповзає у катакомби. ВІДЕО

У Новомиргородi, що на Кiровоградщинi, цiла вулиця потроху сповзає у катакомби, якi розташованi чи не пiд усiм мiстом. Про це йдеться у сюжеті "ТСН".

Три сотнi рокiв тому у проваллях ховалися вiд набiгiв кримських ханiв мiсцевi мешканцi, потiм про них надовго забули, а тепер катакомби нагадують про себе прiрвами, якi утворюються несподiвано у рiзних мiсцях. Зараз небезпека нависла над жителями двоповерхiвки, яка розвалюється на очах. 

Жителi будинку третiй тиждень поспіль сплять лише по черзi, бо їхнiй дiм може завалитися щомитi: "маячки" рвуться, стiни розходяться, споруда хитається. Усерединi усе виглядає ще страшнiше: плити фундаменту роз'їхалися i з пiдвалу крiзь них видно небо. Двоповерхiвка потроху сповзає в одну із давнiх катакомб, що оточує споруду з двох бокiв. Глибина катакомби бiля цього будинку близько шести метрiв. У це провалля уже засипали чотири вантажiвки грунту, але це не надто допомогло.

Мiський голова Iгор Забажан виправдовується: щороку у мiстi засипають із десяток катакомбних проваль. Але замiсть них вiдкриваються новi у найнесподiванiших мiсцях. З'ясувалось, що навiть мiська рада побудована над катакомбою.  

"Ми провели вiзуальне обстеження, пiдготували необхiдний пакет документiв i передали на районну комiсiю з питань техногенно-екологiчної катастрофи та надзвичайних ситуацiй", – розповiв мер Новомиргорода. 

Більше у відео.


235 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.