ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.01.2019 | 15:27

На Кіровоградщині договір про закупівлю м’яса для потреб навчальних закладів визнано недійсним

На Кіровоградщині  договір про закупівлю м’яса для потреб навчальних закладів визнано недійсним

Новоукраїнська місцева прокуратура виявила порушення при проведенні процедури державної закупівлі м’яса Добровеличківського району вартістю 380 тис грн. З метою визнання недійсними результатів тендеру, органи прокуратури звернулися до суду. Про це інформує пес-служба прокуратури Кіровоградської області.

При аналізі місцевою прокуратурою пропозиції, наданої переможцем торгів встановлено, що остання не відповідає кваліфікаційним критеріям, а підприємство не в змозі забезпечити належне виконання норм щодо транспортування й зберігання м’яса, яке буде споживатися дітьми та підтвердити якість продукції.

Зокрема, переможець торгів не надав копії ветеринарного свідоцтва та не вказав безпосереднього виробника м’яса. Крім того, підприємство не надало жодних підтверджень щодо наявності спеціалізованого справного транспорту, який обладнаний у відповідності з вимогами транспортування швидкопсувних вантажів, санітарним правилам та нормам. Відсутні і документальні підтвердження трудових відносин між учасником торгів та водієм-вантажником.

Місцева прокуратура подала позов до відділу освіти, молоді та спорту Добровеличківської РДА та підприємства-переможця із вимогами щодо визнання недійсними результатів публічної закупівлі та договору на постачання продукції.

Господарський суд Кіровоградської області позовні вимоги прокуратури задовольнив у повному обсязі – договір про закупівлю м’яса за державний кошт у сумі 380 тис грн визнав недійсним. 

125 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.