ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.01.2018 | 13:38

На Кіровоградщині дiтей привiтали з Рiздвом волонтери з Iсландiї. ФОТО

На Кіровоградщині дiтей привiтали з Рiздвом волонтери з Iсландiї. ФОТО

Благодiйна акцiя «Рiздвянi подарунки дiтям України вiд дiтей Iсландiї», яку проводить молодiжна християнська Асоцiацiєя з Iсландiї «YMCA» за сприяння Всеукраїнського благодiйного фонду «Дух. Розум. Тiло», триває в Українi з 2004 року. На запрошення настоятеля храму преподобного Максима Сповiдника (с. Суботцi) протоiєрея Євгена Жабковського закордоннi волонтери вiтають дiтей Знам’янського району вже четвертий рiк. Про це йдеться на сайті «Наша Знам'янщина».

Представники молодiжної християнської асоцiацiї Iсландiї «YMCA» завiтали до України, щоб реалiзувати проект «Рiздво у коробцi». Така гуманна мiсiя адресована усiм дiтям України з метою вручення їм новорiчних i рiздвяних подарункiв, створення гарного настрою, щирого й дружнього спiлкування.

На початку нового 2018 року гостi з Iсландiї завiтали iз рiздвяними подарунками до дiтей iз малозабезпечених та багатодiтних сiмей, якi навчаються у фiлiї «Володимирiвська загальноосвiтня школа I-III ступенiв» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвiтня школа I-III ступенiв Знам’янської районної ради Кiровоградської областi» та в опорному навчальному закладi «Петрiвський навчально-виховний комплекс «Дошкiльний навчальний заклад – загальноосвiтня школа I-III ступенiв Знам’янської районної ради Кiровоградської областi».

 У свою чергу дiтлахи Володимирiвки та Петрового з нетерпiнням чекали на дорогих гостей та пiдготували їм творчi подарунки. Малеча продемонструвала закордонним волонтерам свої знання iсторiї, народних традицiй та культури Iсландiї. Учнi вiтали iсландцiв українськими пiснями, вiршами, колядками та щедрiвками. Навзаєм гостi заспiвали свої рiздвянi та народнi пiснi.

Діти отримали символiчнi рiздвянi коробки з солодощами, iграшками, шкiльним приладдям, теплими речами.

259 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.