ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.06.2018 | 09:17

На Кіровоградщині будують унікальний кам’яно-переробний цех за півтора мільйона доларів

На Кіровоградщині будують унікальний кам’яно-переробний цех за півтора мільйона доларів

У селі Кам`яний Міст Новоукраїнського району розпочалася реконструкція виробничої будівлі під кам`яно-переробний комплекс ПАТ "Капустянський граніт". Із ходом монтажно-будівельних робіт ознайомився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, перебуваючи з робочим візитом в Новоукраїнському районі, інформує прес-служба ОДА.

За словами генерального директора ПАТ "Кіровоградграніт" Ірини Кирилюк, підприємство засноване у 1953 році. Протягом тривалого часу гранітний завод є одним з найбільших виробників гранітних блоків серед усіх каменевидобувних підприємств України.

З метою належного функціонування підприємства та впровадження новітнього виробництва з розпилювання гранітної плитки цього року розпочато проведення будівельних робіт з реконструкції виробничої будівлі під кам’яно-переробний комплекс потужністю 100 тис. кВ. м/рік. 

Із запуском нової лінії розпилювати граніт можна буде удесятеро швидше, ніж звична пилорама. Майбутня продукція постачатиметься на Близький Схід, в Туреччину, Україну та інші країни.

"1,5 мільйони доларів – це  серйозні кошти для невеликого району. Гарантую, що влада зробить усе можливе, щоб інвестиція успішно працювала, були працевлаштовані люди та сплачувались податки",наголосив голова облдержадміністрації.

Як зазначив головний інвестор проекту Джихангір Аджарсой, цех буде введено в експлуатацію протягом двох-трьох місяців.

215 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.