ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.10.2018 | 12:50

На Кіровоградщині – близько 4000 вакансій для безробітних

На Кіровоградщині – близько 4000 вакансій для безробітних

Станом на 1 жовтня кількість вакансій у базі даних центру зайнятості Кіровоградської області становила майже 3,9 тисячі. Про це повідомили у відділі аналітики та статистики обласного центру зайнятості.

У середньому на одну вакансію претендували три особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала одна особа, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – дві, серед фахівців – чотири, працівників торгівлі та сфери послуг – п'ять, серед технічних службовців та робітників сільського господарства – дев'ять осіб. 

Ситуація на ринку праці області характеризується постійним попитом на фахівців (6,5 %), на працівників сфери торгівлі і послуг (10,9 %), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (24,2 %) та на кваліфікованих робітників з інструментом (26,7 %).

115 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.