ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.01.2019 | 13:29

На Кіровоградщині безвісти зникли чоловік та жінка

На Кіровоградщині безвісти зникли чоловік та жінка

Олександрiйський вiддiл полiцiї розшукує зниклих безвiсти громадянин. Про це ідеться на сайті «Голос Громади».

Поліція встановлює місцезнаходження Оксани Іванівни Голубєвої  24.10.1971 року народження, громадянка України, проживає в смт Олександрiйське, ранiше не судима, працює охоронником-вахтовиком. 

12 сiчня нинішнього року об 11 годині жінка поїхала у маршрутному таксi до Олександрiї та досі не повернулася. Останнiм часом вона зловживала спиртними напоями. 

Її прикмети: зрiст 170 сантиметрів, середньої статури, волосся чорне, очi карi. Була одягнута у куртку синього кольору з червоними вставками, джинси синього кольору, бiлу шапку, кросiвки чорного кольору.

Також, поліція  Павла Леонідовича Ситницького07.09.1976 року народженя, громадянин України, проживає у Новоселiвка Олександрiйського району, ранiше не судимий, безробiтний. 1 сiчня 2019 року вiн виїхав до Олександрiї, де мешкає його брат Вiктор, та по теперiшнiй час його мiсцезнаходження невiдоме. 

Його прикмети: зрiст 175-180 сантиметрів, худорлявої тiлобудови, волосся темного кольору з сивиною, коротке. Був одягнутий у коричневу дублянку, чорнi джинсовi штани, коричневi черевики.

Довідково: правоохоронцi звертаються до громадян: якщо володiєте будь-якою iнформацiєю щодо зазначених осiб, повiдомляйте за номером «102».

193 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.