ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.10.2018 | 16:13

На Кіровоградщині батьки почали сплачувати багатотисячні штрафи

На Кіровоградщині батьки почали сплачувати багатотисячні штрафи

На Кіровоградщині державні виконавці почали стягувати з недобросовісних батьків, які халатно ставляться до утримання власних дітей, штрафні санкції, передбачені другим пакетом законів "#ЧужихДітейНеБуває". Про це повідомляє прес-служба  ГТУЮ у Кіровоградській області.

«Усього лише за останній місяць команда юстиції стягнула понад 86 тисяч гривень штрафів з неплатників. Зокрема державний виконавець Подільського відділу державної виконавчої служби Дмитро Хитровський стягнув майже 200 тисяч гривень з безвідповідального батька на користь його доньки. У цю суму входить понад 123 тисячі гривень боргу з аліментів, понад 61 тисяча штрафу за халатне ставлення до утримання власної дитини та близько 12 тисяч виконавчого збору, який надійде до державногобюджету», – відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

За словами посадовця, усього з початку року державні виконавці ліквідували 88,5 мільйона гривень боргів із аліментів, із них – понад 14,6 мільйона гривень стягнули за останній місяць.

150 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.