ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2017 | 10:26

На Кiровоградщинi 50-рiчна жiнка отруїлася грибами

На Кiровоградщинi 50-рiчна жiнка отруїлася грибами

Вчора, 4 грудня, до Долинської центральної лiкарнi була доставлена 50-рiчна мешканка села Бокового Долинського району i в станi середньої важкостi госпiталiзована до терапевтичного вiддiлення з дiагнозом отруєння грибами. Про це iдеться на сайтi головного управлiння Держпродспоживслужби в Кiровоградськiй областi.

Як з’ясувалося, чоловiк постраждалої збирав лисички i синьонiжки в тiй же лiсосмузi в селi, що й односельчанки, якi, отруївшись грибами, були госпiталiзованi в районну лiкарню

50-рiчна жiнка законсервувала 8 трилiтрових банок грибiв, сiм’я два днi ласувала дарами природи. Та син i чоловiк постраждалої пiсля цього почуваються нормально, а вона двiчi зверталася до Долинського пiдроздiлу «Центру екстреної медичної допомогти в Кiровоградськiй областi», проте вiд пропозицiї про госпiталiзацiю вiдмовлялася. Зрештою стала почуватися гiрше i була доставлена до лiкарнi.

183 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.