ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.04.2018 | 10:50

В Олександрії 18-річного хлопця підозрюють в обкраданні ліфтів

В Олександрії 18-річного хлопця підозрюють в обкраданні ліфтів

За попереднiми даними чоловiк зламував замки дверей, якi вели до  технiчних примiщень з  обслуговування лiфтiв у багатоповерхових будинках. У подальшому, самостiйно вiд’єднував їх вiд електроживлення, а потiм дiставав iз механiзму гальмiвнi катушки.  Врештi, полiцейським вдалося спiймати злодiя «на гарячому». Про це йдеться на сайті Національної поліції.

Для цього, на територiї Олександрiї оперативники провели низку слiдчо-розшукових заходiв. У результатi, в поле зору полiцiї потрапив непрацюючий громадянин, який  постiйно обходив мiкрорайони мiста з рюкзаком за плечима.

Вiдвiдуючи пiд’їзди чужих будинкiв, молодик поводився спокiйно i впевнено, тому i не викликав пiдозри у мiстян.  Коли ж зловмисник у черговий раз iз металевим ломом та iнструментами заходився розкурочувати лiфтовий механiзм, неочiкувано побачив  полiцейських. 

«Злодiєм виявився 18-рiчний мешканець Олександрiї. В ходi обшуку у нього виучено речовi докази, якi використовувалися пiд час скоєння майнових злочинiв. Нинi маємо iнформацiю щодо причетностi особи до 17 епiзодiв злочинної дiяльностi.  Сума завданих збиткiв нинi обраховуються пiдприємством, яке здiйснює спецiальне ремонтне обслуговування лiфтiв. На теперiшнiй час вирiшується питання про повiдомлення особi про пiдозру за всiма епiзодами злочинної дiяльностi та про обрання мiри запобiжного заходу»  - розповiв начальник Олександрiйського вiддiлу полiцiї Володимир Горяний.

За цими фактами розпочато кримiнальне провадження за ч.3 ст.185  Кримiнального кодексу України «Крадiжка». За скоєне особi загрожує  покарання у  виглядi позбавлення волi на строк вiд трьох до шести рокiв.

106 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.