ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.04.2018 | 17:00

На базі Кіровоградського обласного центру зайнятості діє клуб для безробiтних жiнок «Успiшна жiнка»

На базі Кіровоградського обласного центру зайнятості діє клуб для безробiтних жiнок «Успiшна жiнка»

23 квiтня відбулась прес-конференцiя заступника директора Кiровоградського обласного центру зайнятостi Богдан Стоян та начальники вiддiлiв Кiровоградського мiськрайонного центру зайнятостi. Про це повідомляє прес-служба обласного центру зайнятостi.

Станом на 1 квiтня 2018 року в центрах зайнятостi областi зареєстровали майже 18,0 тисяч безробiтних громадян, з яких 50,7% складали жiнки, 33,1% – молодь вiком до 35 рокiв, 37,1% – особи, якi мають додатковi гарантiї щодо сприяння у працевлаштуваннi, майже кожен другий безробiтний належав до сiльських мешканцiв. На початок квiтня поточного року кiлькiсть вакансiй у базi даних центрiв зайнятостi областi становила майже 4,5 тисяч одиниць, а середнiй розмiр заробiтної плати у вакансiях протягом першого кварталу становив 4,668 гривень (у 2017 роцi – 3,705 грн). 

У 69,6% вакансiй розмiр заробiтної плати був вище мiнiмальної. Крiм того на 10% зросла кiлькiсть роботодавцiв, якi спiвпрацюють з Кiровоградським мiськрайонним центром зайнятостi.

За iнiцiативи Кiровоградського мiськрайонного центру зайнятостi, у 2018 роцi почали функцiонувати клуб для безробiтних жiнок «Успiшна жiнка» та HR-клуб для фахiвцiв (рекрутерiв та спецiалiстiв по роботi з персоналом) провiдних пiдприємств Кропивницького. 


144 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.