ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.05.2018 | 16:37

Молодіжна рада Кропивницького готується до проведення Студреспубліки - 2018

Молодіжна рада Кропивницького готується до проведення Студреспубліки - 2018

У міській раді Кропивницького відбулось чергове засідання молодіжної ради при виконавчому комітеті. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Головним питанням для обговорення стало традиційне проведення регіонального етапу всеукраїнської програми «Студентська республіка» у рамках святкування Дня молоді в Україні. Метою програми є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Для двадцятого ювілейного літнього циклу Студреспубліки-2018 організатори обрали тему: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті».

Заступник голови молодіжної ради Роман Череватенко зазначив, що цього року планується залучити якнайбільше студентів – представників всіх вищих навчальних закладів міста, які протягом трьох днів будуть учасниками суб-фестів: «Перша леді», «Дебати», «Мафія», «Квест», «Денна туса», «Нічна туса». Інтелектуальні розмови, цікава програма дозвілля, драйвові розваги – все це і багато іншого чекає на студентів наприкінці червня.

Голова молодіжної ради Вікторія Філіпова зауважила, що переможців у кожному із завдань відзначать нагородами на святковому міському заході до Дня молоді.

На завершення зустрічі заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська проінформувала про проведення всеукраїнського форуму молодіжних консультативно-дорадчих органів «Молодь ініціює – влада реалізує», який пройде 14-15 червня у Кропивницькому. Метою заходу є активізація участі молоді в управлінських процесах та ухваленні рішень, зокрема, шляхом розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів.

Реєстрація на захід триває до 1 червня за посиланням.

214 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.