ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.08.2017 | 14:33

Мистецький фестиваль «Кропивницький-2017»: аншлаг ще до офіційного відкриття

Мистецький фестиваль «Кропивницький-2017»: аншлаг ще до офіційного відкриття

Ажіотаж навколо заходів в рамках Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2017» почався ще до його початку й зберігається до сьогодні.

Про це під час прес-конференції повідомив автор ідеї проведення фестивалю народний депутат Олександр Горбунов.

«Ми готувались і хвилювались багато місяців для того, щоб фестиваль пройшов на високому рівні. Ажіотаж почався ще до його початку і ще триває. А це, в першу чергу, показник того, що наше місто давно не бачило дійств, на які воно дійсно заслуговує. Я вдячний усім колективам, які відгукнулися і приїхали до Кропивницького», - розпочав нардеп. 

Креативний директор Національного мистецького фестивалю «Кропивницький-2017» Сергій Проскурня розповів, що після запрошення його до складу творчої команди, одразу визначились з головними напрямками формування програми, які в першу чергу, виходять з самої назви фестивалю – «національний» і «мистецький».

За словами куратора музичної програми фестивалю Любові Мороз, втричі більше гостей, ніж передбачалося прийшло вчора, 29 серпня, на виступ харківського гітарного квартету «Танцюй, дихай, дивися на зірки до світанку». Глядачам у фойє обласної філармонії доводилось доставляти стільці. А одна з найкращих вистав інсценізації української прози "Нація" того ж вечора зібрала повну залу глядачів. Її режисер Ростислав Держипільський звернув увагу на те, що в наш час більшість політиків до виборів говорять про розвиток культури, а після того, як їх оберуть - забувають, лобіюючи виділення коштів на економіку й інші сфери. Він зауважив, що культура – це основа для розвитку свідомого суспільства і заощаджувати на цьому – шкодити собі ж. «Кропивницький-2017» - прорив у цьому напрямку, організатори обіцяють не менш хвилюючі емоції й під час сьогоднішнього концерту за участю дуету «DuoSonoro» та «QuasiEco: Валентин Сильвестров та його молодші сучасники», що розпочнеться о 18.00 на сцені обласної філармонії.

В цілому музична програма фестивалю представлена в різних стилях з поєднанням різних тенденцій. Тому, відповідно до змісту, вона отримала назву "Музичне перехрестя". 

Учасники й організатори подякували за підтримку фестивалю обласній державній адміністрації й відмітили, що, стосунки з міською владою на стадії побудови.

Крім цього, Олександр Горбунов вкотре наголосив, що Кропивницький має усі шанси стати мистецькою столицею України. А щорічне проведення фестивалю - поштовх до розвитку різних видів бізнесу- особливо готельного та ресторанного.

Що ж до відсутності запрошень в касі театру до початку фестивалю, то організатори повідомили, що дзвінки й листи з проханнями отримати запрошення до них почалися з першого ж дня після анонсування фестивалю. «Щойно ми оголосили про фестиваль, як до нас почало звертатися багато ветеранських, волонтерських і громадських організацій. Ми не мали права їм відмовити. Це ті люди, як у звичайному житті не завжди мають можливість відвідувати вистави, вчора ви бачили, хто був у залі…», - пояснив Олександр Горбунов.

Також нардеп поділився планами на майбутнє й анонсував можливу появу у Ковалівському парку літнього амфітеатру з можливістю розміщення в ньому 1,5-2 тис глядачів: «Ми маємо вдосконалювати технічні можливості фестивалю, щоб він дійсно вважався національним в усіх деталях».

2181 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.