ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.04.2017 | 10:32

«Міськсвітло» купить світильники у «Радія»

«Міськсвітло» купить світильники у «Радія»

Комунальне підприємство «Міськсвітло» визначило переможця торгів на поставку 600 світлодіодних світильників та освітлювальної арматури. Як ідеться на сайті публічних закупівель "ProZorro", підприємство було готове заплатити 900 тисяч гривень, проте в ході конкурентних торгів ціну знижено до 681 984 гривень.

Саме таку вартість запропонувало кропивницьке підприємство «Радій». Наразі фірма очікує рішення про укладання договору на поставку товару. 

Загалом пропозиції подало 6 компаній: ТОВ "ПБМ ГАЗ", ТОВ "Торговий дім "Радій", ТОВ "Еста Лайт", ТОВ "ІНТЕЛТЕК УКРАЇНА",  ТОВ Шредер, Інжінірінг-Компані. 

Найдешевшою була пропозиція ТОВ "ПБМ ГАЗ", яке хотіло поставити світильники за 348 600 гривень. Проте пропозицію було відхилено як таку, що не відповідає тендерній документації. Як ідеться у тендерній документації, пропозицію відхилили через неподання інформації щодо погодження з укладанням договору про закупівлю на умовах, визначених у додатку 4 та копію сертифікату ISO 9001. 

Як відомо, підприємство «Радій» належить бізнесмену Євгену Бахмачу. 

2430 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.