ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2017 | 11:29

Міський голова пообіцяв звільнення управлінців, якщо рух транспорту до вокзалу у вечірній час не налагодять

Міський голова пообіцяв звільнення управлінців, якщо рух транспорту до вокзалу у вечірній час не налагодять

Про можливе звільнення управлінців, які не виконали розпорядження про організацію роботи громадського транспорту у вечірній час від зупинки «Залізничний вокзал» після прибуття київського потягу повідомив під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович. 

За словами мера, організувати роботу транспорту у вечірній час на цьому маршруті він давав розпорядження управлінню транспорту. Наразі надходять скарги від громадян, розпорядження не виконане. 

«Я дав розпорядження організувати роботу транспорту під нічний експрес. Не раджу не виконувати мої розпорядження. Яким ресурсом зробити, це ваша робота. Перевірте як добираються люди», - звернувся міський голова до начальника управління транспорту. 

Він дав доручення вийти на маршрут і без попередження зробити перевірку. 

Начальник управління транспорту Олександр Вергун зазначив, що з вересня комунальне тролейбусне підприємство «Електротранс» перейде на цілодобовий режим роботи, що дасть можливість організувати рух тролейбусів у пізній час. 

«Вивезення жителів міста з нічних рейсів потяга наразі залишається проблемним. Управління транспорту, чи є якийсь прорахунок вартості оплати роботи і затрати електроенергії комунального підприємства "Електротранс" в нічний час? Необхідно організувати маршрут від підприємств, які працюють у нічний час. Запустіть тролейбус чи автобус, щоб люди змогли після роботи вночі потрапити додому», - зазначив під час наради з керівниками комунальних підприємств заступник міського голови Олександр Мосін.

Також посадовці мають забезпечити освітлення вулиці до залізничного вокзалу.

Нагадаємо, про організацію роботи транспорту у вечірній час, аби забезпечити підвіз громадян, які прибувають київським експресом, говорилося ще в січні.  

306 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.