ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.06.2017 | 10:15

Міський голова Кропивницького: ведемо перемовини з лідерами фракцій, ніякої кризи нема

Міський голова Кропивницького: ведемо перемовини з лідерами фракцій, ніякої кризи нема

Міський голова Андрій Райкович подякував депутатам, які взяли участь минулого тижня у засіданні сесії. Прийняті рішення він прокоментував на апаратній нараді. 

"Я вдячний усім депутатам, які взяли участь у сесії. Ми підписали Меморандум про соціальне партнерство з підприємством "СхідГЗК", Інгульською шахтою, державним концерном. 

У першому варіанті перемовин місто мало отримати лише 2 млн. грн. за погодження гірничого відводу на 10 років. Проте після грунтовних переговорів місто щорічно отримуватиме допомогу у межах 2 млн. грн. на соціальні проекти",- зазначив міський голова. 

Разом із тим він повідомив, що озвучувані деякими політиками тези про кризу у міськраді, зумовлені політичним популізмом, а не бажанням конструктивної роботи. 

"Зараз ми ведемо консультації з лідерами фракцій. Ніякої кризи, біди і проблеми немає. Не треба придумувати, рєбята. Є надумані речі. Не раз пояснював для людей, які вміють слухати, щодо озвучуваних вимог",- зазначив мер. 

Він укотре заявив, що вимога опозиціонерів про зниження порогів при закупівлях через систему "ProZorro" пов'язана із бажанням окремих депутатів загальмувати ремонтні роботи у місті. За словами Райковича, місто використовує "ProZorro" у тих цінових рамках, які встановлені законодавством і нічого не порушує. Щодо вимоги роздавати усім громадянам дозволи на встановлення автономного опалення, міський голова підкреслив, що з технічної сторони вимога є суто популістською і не дає шляхів вирішення проблем теплопостачання міста. Наразі ведуться роботи із розробки комплексної системи теплопостачання, консультації із профільними інститутами. 

Наступне засідання сесії призначене на завтра. 


357 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.