ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.12.2018 | 15:28

Мiський голова Кропивницького прозвiтував громадi про свою дiяльнiсть нинiшнього року. ФОТО

Мiський голова Кропивницького прозвiтував громадi про свою дiяльнiсть нинiшнього року. ФОТО

Сьогоднi, 4 грудня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович прозвiтував громадi про свою дiяльнiсть за 2018 рiк. На захід завітали посадовці, громадські активісти, пересічні кропивничани.

«Я гадав, що третiй рiк моєї каденцiї буде дещо спокiйнiшим та бiльш прогнозованiшим. Проте завдань було вдосталь. У 2018-му бюджет мiста становив майже 3 мiльярди гривень. У порiвняннi iз 2015 роком, вiн зрiс утричi. Прiоритети у фiнансуваннi надали освiтi, охоронi здоров’я, ЖКГ та соцiальному захисту населення», – зауважив Райкович на початку звiту.

Усього посадовець виокремив 10 пунктiв, зробленої ним та його командою роботи. Це сфери iнвестицiй, освiти, молодi та спорту, транспорту, охорони здоров’я, культури, соцiальна, сфера затишного мiста, громадський бюджет та безпечне мiсто.

«У 2018 роцi ми реалiзували iнвестпроектiв на 75,3 мiльйона гривень, пiдписали угоду iз Європейським Банком. Щодо освiтньої сфери, провели частковий капiтальний ремонт 31 закладу освiти на 13,3 мiльйона гривень, реконструювали 7 шкiльних спортивних залiв», – наголосив мiський голова.

Також зауважив, що нинiшнього року до 20 тролейбусiв i 20 автобусiв, які були в місті, додалися ще 10 нових автобусiв середнього класу.

«Плануємо придбати 10 тролейбусiв iз автономних ходом i на першi 5 таких чекаємо вже до кiнця року. Також у планах придбати 2 автомобiлi для перевезення осiб з особливими потребами», – зазначив Андрiй Райкович.

I додав, що також вiдкрили дитяче iнфекцiйне вiддiлення стацiонару № 1 ЦМЛ на 2,9 мiльйона гривень.

В обласному центрi за рiк капiтально вiдремонтували 6 дорiг на 28,072 мiльйона гривень. Уперше у рамках мiської програми утримання зелених насаджень висадили 2670 дерев, 220 тисяч квiтiв на 76,1 тисячі гривень.

«Зараз будується центр соцiальних послуг «Прозорий офiс». Вiн нам потрiбен i для громади вiн буде зручним. Уперше за 50 рокiв ми капiтально ремонтуємо «Полтавський» мiст». У прiоритетi – ремонт «Арки», – додав Райкович.

Опiсля звiту кропивничани мали змогу поставити запитання до мiського голови.

«Я – за те, аби час використовувати максимально ефективно. Дякую за вашi запитання, критику та те, що ви небайдужi до справ нашого мiста. Ваша активність – це теж досягнення», – зауважив Андрiй Райкович.

275 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.