ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.10.2018 | 11:35

Міський голова Кропивницького дав доручення контролювати якість ремонтних робіт у місті

Міський голова Кропивницького дав доручення контролювати якість ремонтних робіт у місті

Ремонти дорожнього покриття i об’єктiв соцiальної iнфраструктури у Кропивницькому форсуватимуть. Про це йдеться на сайті міськради.

"Часу для повноцiнної роботи залишилося обмаль. Тому головному управлiнню ЖКГ даю доручення – усi ремонтнi об'єкти, особливо вулицю Короленка, шляхопровiд по провулку Об’їзному, перехiднi об'єкти з минулого року, проекти нинiшнього року форсувати усiма силами i ресурсами. Контроль, особливо щодо якостi – як виконаних робiт, так i оформлених документiв –значно посилити, комунiкувати з пiдрядниками щоденно", – вiдзначив мiський голова Андрiй Райкович.

В управлiнні капiтального будiвництва отримали завдання, крiм планових завершальних пускових об'єктiв, особливу увагу придiлити арці i реконструкцiї мiського ЦНАПу. Цi проекти формуватимуть стратегiю мiста, рiвень його комфортностi як в iнфраструктурному, так i у соцiальному просторi.

Крiм того, надзвичайно важливо встигнути використати кошти державної субвенцiї на закупiвлю унiкального технiчного обладнання, яке встановлять у примiщеннi центру соцiальних i адмiнiстративних послуг. Це значна сума для Кропивницького i її можна втратити, оскiльки пiдрядник вiдстає вiд графiкiв виконання робiт i не встигає пiдготувати перший поверх до монтажу обладнання нинішнього року. 

"Житловий  будинок на Жадова теж має бути у цьому прiоритетному перелiку. Ми пообiцяли, що здамо перший житловий будинок до кiнця року. Немає форсмажорних причин не зробити цього", – пiдкреслив мiський голова.
109 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.