ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.03.2017 | 12:03

Міський голова і депутати прийшли на прес-конференцію до депутатів, які не з'явилися на сесію. ФОТО

Міський голова і депутати прийшли на прес-конференцію до депутатів, які не з'явилися на сесію. ФОТО

Після того, як сесійне засідання міської ради Кропивницького не відбулося через відсутність кворуму, адже депутати із опозиційних до міської влади фракцій не з'явилися на сесію, міський голова Андрій Райкович запропонував відвідати прес-конференцію цих депутатів, що проходить у прес-клубі. 
На прес-конференції депутати Володимир Смірнов ("Самопоміч"), Роман Колесніченко ("Батьківщина"), Геннадій Маламен ("Свобода"), Михайло Демченко ("РПЛ"), Сергій Бойко ("РПЛ") повідомили, що бойкотуватимуть сесію міськради, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Серед вимог - раніше озвучені у депутатських запитах опозиціонерів, які не були підтримані на сесійних засіданнях. Також ці депутати вимагають дотримання регламенту роботи міськради, прозорі конкурси на посади, своєчасне оприлюднення земельних питань. "Демократи" також вимагають знизити тарифи на проїзд у маршрутках. Хоча, як писав РК, за рішення про скасування підвищення тарифів вони не голосували, покинувши сесійне засідання та знають, що тепер тарифне питання має вирішуватися у суді.

Міський голова Андрій Райкович звернувся до депутатів із пропозицією повернутися до сесійного залу та озвучити свої вимоги там та почати роботу, адже на сесію винесли чимало важливих для громади питань. 
Розмова з депутатами вийшла напруженою і на підвищених тонах. Міський голова висловив обурення, що  присутні на прес-конференції депутати подали заяви про те, що перебуватимуть у відрядженнях, проте насправді займаються політичними розборами.
Секретар міської ради Андрій Табалов зазначив, що подібна поведінка зумовлена не турботою цих депутатів про людей, а тим, що партійці з  "Батьківщини" готуються до виборів і таким чином набирають собі політичні бали. 

541 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.