ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.02.2019 | 13:20

Міська влада обласного центру тримає на контролі питання вивезення сміття

Міська влада обласного центру тримає на контролі питання вивезення сміття

Певного резонансу минулого тижня набула проблема невивезення сміття у деяких мікрорайонах міста – мешканці викладали у соцмережі фотографії на доказ, відповідні коментарі та запитання. Відповідей у міськраді чекають від підприємства "Екостайл", яке у Кропивницькому є монополістом у сміттєвому бізнесі. За словами міського голови Андрія Райковича, найближчим часом міська влада заслуховуватиме його звіт, йдеться на сайті міськради.

"З прибиранням снігу (порівняно із зимою 2015-2016 року зараз ситуація зовсім інша) місто в основному впоралося. Те саме і з вивезенням сміття – питання слід глибоко вивчити. Попередження монополісту зроблили, маркери виставили. Поставили вимогу – презентувати місту програму системного, якісного вивезення, сортування і накопичення відходів у місцях захоронення. Інакше монополію будемо розривати", – зазначив мер обласного центу.

Чи може мова йти про залучення інших підприємств на цей ринок, міський голова не уточнив, зазначивши лише, що обсягів сміття у Кропивницькому недостатньо, щоб кілька операторів могли працювати на ньому ефективно в економічному плані. А створювати комунальне підприємство немає можливості – це чималі гроші, а бюджет на нинішній рік прийняли без урахування такої потреби.

"Але якщо проблему не вирішимо, ми знайдемо важелі економічного впливу. Міська влада тримає на контролі це питання. Про хід перемовин, заходи адміністративного впливу будемо інформувати громадськість", – додав Райкович.

150 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.