ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.07.2017 | 14:08

Мешканці 1-го округу розповіли керівникам комунальних структур про проблеми мікрорайону. ФОТО, ВІДЕО

Мешканці 1-го округу розповіли керівникам комунальних структур про проблеми мікрорайону. ФОТО, ВІДЕО

Чергову зустріч з мешканцями будинків по вулиці Героїв України, що відносяться до 1-го депутатського округу сьогодні провів секретар міськради Кропивницького Андрій Табалов. Крім мікрорайону на Великій Балці посадовець ще минулого року взяв під опіку й цей округ, коли депутат, за яким його закріпили, склав повноваження. Оскільки у попередні роки мікрорайон був обділений увагою влади, у мешканців накопичилося чимало нарікань. Проте під час сьогоднішньої зустрічі, якій передувало ще декілька, критики поменшало, звучали подяки й пропозиції. 

На мікрорайоні проживає близько 8 тисяч містян. Проблеми характерні як і всюди: погані дороги, безпритульні собаки, незаконні парковки. За будинком №36 великий пустир, амброзія. Також сьогодні скаржилися на проблеми з каналізацією та каналізаційними колодязями. 

На запрошення Андрія Табалова дізнатися про проблеми мікрорайону приїхали посадовці комунальних підприємств і служб міста. Начальниця міського водоканалу Валентина Давидчук «узяла на олівець» питання каналізаційних колодязів та пообіцяла, що бригада виїде на його промивку й обстеження. Також мешканці поскаржилися Андрію Табалову на магазин, що розмістився на першому поверсі одного з будинків – автівки, що до нього під’їжджають, загороджують проїзд та перевищують швидкість, наражаючи місцевих на небезпеку. Посадовець пообіцяв зустрітися з власником приміщення й передати скаргу людей, а мешканці погодилися на діалог, якщо підприємець піде на соціальне партнерство, візьме участь у благоустрої прилеглої території. 

Нарікання прозвучали й на підрядника, який зараз ремонтує прибудинкову територію. Аби врегулювати ситуацію, вирішили влаштувати зустріч представника підприємства з мешканцями, аби їхні побажання врахували. Однією із нагальних проблем для мешканців округу є облаштування кількох стоків, адже після злив на вулиці біля будинку утворюються величезні калюжі. Усі побажання мешканців взяли до роботи. 

Помічники депутата зазначили, що попри заяви деяких політичних діячів про нерівномірний розподіл бюджетного фінансування, з 15 поданих ними до управління ЖКГ пропозицій щодо ремонтів на цьому окрузі, було затверджено лише три. На окрузі зроблять ремонт прибудинкової території біля двох під’їздів та відремонтують дах. З того що вже зроблено називають облаштування за власний ресурс дитячого майданчику до Дня захисту дітей, проведення суботників, прибирання захаращених котлованів поблизу будинків. 

Підбиваючи підсумки сьогоднішньої зустрічі Андрій Табалов зазначив, що у порівнянні з попередніми візитами, прозвучало менше критики, є конструктив. 

«У перші рази зауважень було багато, зустрічі тривали по кілька годин. Звичайно, є критика, проблеми. Скажу, що абсолютно правильно говорить міський голова, що коли беремось вирішувати якусь проблему, треба все дороблювати. Самі ж громадяни нам це підказують. Наприклад, вони говорять, що от добре, що включили два під’їзди на ремонт, а що робити іще з двома будинками? Логічніше й ефективніше у плані використання бюджетних коштів було б продовжити ремонт. Це економія часу, коштів, а люди задоволені. Думаю, це правильна тактика, коли взялися за щось, зробили, продовжили, а потім пішли далі. Подяки, що прозвучали, є завдяки кропіткій роботі», - зазначив Андрій Табалов. 

За словами посадовця, попри те, що сьогодні неробочий день, зустріч влаштували підлаштовуючись під мешканців. 

«Спілкувалися з квартальними та активістами округу, їм було зручно у вихідний. Зустрітися з мешканцями попросив особисто керівників комунальних структур. Сьогодні вдалося провести нормальну конструктивну зустріч», - підсумував посадовець. 

Деталі на відео 


2734 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.